Pozostał nam kalendarzowy miesiąc do wielkiego wydarzenia, jakim niewątpliwie jest zaplanowana na 5 października impreza “DJ Kris & friends”!

Piękne muzyczne wspomnienia, niesamowity klimat, ogrom atrakcji i najważniejsze – występy największych legend polskiej sceny klubowej! To czeka wszystkich uczestników tego wydarzenia…

Do tej pory poznaliście dwa nazwiska, które umocniły nasz line-up. Razem z DJ’em Krisem zagrają dla Was DJ Matys oraz DJ Diabllo. Co poniedziałek, zaczynając od najbliższego, ogłosimy pozostałych dwóch gości.

Co z biletami?

Impreza planowo rozpocznie się od godz. 20:00, dlatego by uniknąć kolejek, prosimy i polecamy przybyć do klubu wcześniej.

Bilety będą dostępne tylko i wyłącznie w kasie klubu podczas imprezy. Nie będziemy prowadzić przedsprzedaży biletów na to wydarzenie.

Bilety będą dostępne w dwóch cenach. Od 20:00 do 22:00 w cenie niższej. Po 22:00 w wyższej. Dokładne ceny biletów podamy 14 dni przed wydarzeniem.

Tego wieczoru zagramy dla Was na 3 parkietach.

Do Waszej dyspozycji będzie parkiet główny, parkiet dance oraz VIP (nasza nowa, ekskluzywna sala z klimatami muzyki house oraz R’n’B, gdzie obowiązuje selekcja wiekowa 21+).

Od tej imprezy do użytku oddamy także dodatkową część klubu wraz z nowymi toaletami, która znajduje się w tylnej części obiektu (pomiędzy ostatnim barem, a konsolą sali głównej).

Oficjalne wydarzenie: https://www.facebook.com/events/379620229621164/

Kolejne informacje już niebawem!