Już 1 lutego odbędą się 25 urodziny naszego klubu!

Z tej okazji wystąpi w naszym klubie gwiazda światowego formatu – Malaa. Francuz zadebiutuje za sterami naszego klubu, będzie to też jego pierwszy występ w jakimkolwiek klubie w Polsce w historii.

Do tej pory Malaa trzykrotnie z rzędu występował podczas Sunrise Festival w Kołobrzegu.

Zaplanowany występ wzbudził duże zainteresowanie, padło też wiele pytań – czas więc na odrobinę szczegółowych informacji. Mianowicie:

  • BILETY:

Co do biletów, postanowiliśmy nie zmieniać polityki naszego klubu i sprzedaż biletów odbędzie się standardowo – w dniu imprezy w kasie. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy prowadzić żadnej przedsprzedaży biletów.

Bilet wstępu w dniu imprezy będzie wynosił 50 PLN.

Zdajemy sobie sprawę, że wybiera się do nas wiele osób z daleka. By zapewnić sobie wejście na imprezę polecamy przybyć do klubu jak najszybciej od momentu otwarcia. Wszystkich tych, którzy przyjeżdżają do nas z daleka i chcieliby zapewnić sobie wejście na imprezę, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: bilety@clubholidays.pl

  • NOCLEGI:

Wiele osób poszukuje miejsc noclegowych. Polecamy noclegi w miejscowościach niedaleko oddalonych od naszego klubu tj. Trzemeszno, Mogilno, Gniezno czy Inowrocław. Dojazd do tych miejscowości jest możliwy za pomocą transportu publicznego. Istnieje możliwość noclegu także w pobliskich miejscowościach nadjeziornych, które posiadają równie bogatą ofertę noclegową. Jest to Powidz, Skorzęcin czy Przybrodzin. Noclegi w tych miejscowościach znajdziecie bez problemu w popularnych aplikacjach typu “Booking.com” itd.

  • TRANSPORT LOKALNY:

Dla wszystkich przyjezdnych z daleka, którzy planują zatrzymać się w okolicy na noc, mamy również propozycję transportu hotel – klub – hotel.

W swojej ofercie posiadamy własne busy 9 osobowe, którymi zapewniamy transport do klubu, jak i powrót. W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 734 390 380.

  • INFORMACJE OGÓLNE:

Impreza startuje o godz. 20:00. By uniknąć kolejek zapraszamy więc od samego początku.

Wydarzenie to odbędzie się na trzech odrębnych parkietach: MAIN.STAGE, DANCE.STAGE i VIP.STAGE. Na każdej z sal prezentujemy inną muzykę.

Występ naszego głównego gościa odbędzie się na parkiecie MAIN około godziny 1:00.

Na sali DANCE miłośników skocznych dźwięków czeka koncert zespołu DAJ TO GŁOŚNIEJ.

Na parkiecie VIP swój set zaprezentuje BARTES.

Jeśli chodzi o najwierniejszych fanów naszego gościa – w drodze wyjątku na w/w imprezie, podczas występu artysty będziecie mieli możliwość bawić się w kominiarkach.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy również do Waszej dyspozycji pod numerem tel. 664 128 066