No i wróciliśmy! 😎

Nasza strona przez jakiś czas nie była do końca aktywna ale wracamy do ładu!

Mamy dla Was garść informacji dot. najbliższej soboty w naszym klubie.

Tak więc czeka Was:

  • Przede wszystkim, główną atrakcją wieczoru będzie koncert na sali dance! Na żywo przed Wami na naszej scenie wystąpi Nowator. Tak, ten Nowator od dawnego mega przeboju “Moja Panienka”… 💃🏼 Z pewnością również znacie jego teraźniejsze hity, takie jak np. “Wrócę Nad Ranem”, “Z Lewa Do Prawa”, “Wrzucam Na Luz” czy wiele innych.
  • Po delikatnej przerwie powraca do nas rezydent sali dance – DJ Maaxx, który tej właśnie nocy obchodził będzie swoje 14-lecie rezydentury w naszym klubie. Jest co świętować! Ponadto za konsolą nowa twarz w naszym klubie – Mayki! 🎛
  • Na sali głównej tego wieczoru nie zabraknie największych aktualnie przebojów tego parkietu, ponieważ za muzyczne show odpowiadać będą nasi rezydenci. W głównym czasie imprezy i na końcówce za sterami usłyszycie Mesziego, natomiast na supporcie zagra dla Was Xeos. Cóż więcej dodać. Będzie wyśmienicie!

Mamy także dla Was coś extra!

Podczas tej imprezy możecie skorzystać z wyjątkowej promocji – do każdego zamówionego HoliBusa – w prezencie od nas dostajecie dowolną lożę, zupełnie za free!

REZERWACJE ☎️ +48 734 390 380

Sobotnia noc już o krok, bądźcie razem z nami! Bez Was nie gramy! 🙃

Startujemy o 21:00 i tańczymy do 5:00.

Wstęp przez całą noc 30 PLN.

Do zobaczenia! 🥳