Informacje o klubie

Club Holidays Orchowo to lokal z ponad 24 letnim stażem na rynku! Klub powstał w 1995 roku, a jego pierwsza impreza odbyła się dokładnie 28 stycznia. Od ponad 20 lat, nieprzerwanie w każdą sobotę tworzymy nową kartę historii tego miejsca.

Lata doświadczeń nauczyły nas jak sprawić, by każdy z Was czuł się w tym miejscu wyjątkowo. W klubie od samego wejścia można poczuć rodzinną, wyjątkową atmosferę. Nasza sprawdzona i profesjonalna ochrona sprawia, że każdy w lokalu czuje się bezpiecznie. Na barach można posmakować egzotycznych drinków podanych przez wyszkoloną ekipą barmańską, a swoją ulubioną muzykę można odnaleźć na jednym z trzech klubowych parkietów.

Social Media

MainStage

Na tej sali muzycznie podróżować można po największych światowych festivalach. Zawsze aktualne i największe hity muzyki klubowej, które perfekcyjnie mixowane są przez Naszego rezydenta. Na tej sali występują gwiazdy polskiego i światowego formatu. Na swoim koncie mamy występy praktycznie wszystkich znanych i szanowanych w polsce dj’ów. Często w naszym klubie obywają się również występy gwiazd zza granic naszego kraju. Za nami już występy takich artystów jak: Brohug, Sikdope, Brooks, Mesto, Holy Goof, Steff da Campo, Lucky Charmes, Damien N-Drix, Justin Mylo, David Puentez, Emma Hewitt, Remady & Manu-L, Jochen Miller, Westbam, Marc van Linden, Peran Van Dijk, CJ Stone, Scotty i wiele innych.

DanceStage

Tutaj najlepiej dobrane dance’owe i disco-polo’we muzyczne klimaty prezentuje nasz rezydent - Maaxx. Na tej sali często odbywają się koncerty polskich gwiazd muzyki disco-polo. Na swoim koncie mamy już występy takich zespołów jak: After Party, Mig, Piękni i Młodzi, Soleo, Extazy, Jorrgus, Shantel, Pudzian Band, Cliver, Diadem, Camasutra, Joker, Defis, Basta.

VipStage

Nowa, trzecia sala w naszym klubie z pięknym klimatem muzyki house oraz r’n’b. Wstęp do sali od wieku +21. Na wejściu do sali obowiązuje także „Dress Code” (preferowany strój elegancki).

Zapraszamy

Temu miejscu trudno jest się oprzeć wystarczy, że raz posmakujesz wyjątkowości Clubu Holidays, a na pewno będziesz mieć apetyt na więcej…

Pozwól nam zatroszczyć się o Twój dobry nastrój i odwiedź nas już w najbliższą sobotę!

Jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdą sobotę od godziny 21:00.

Pamiętajcie... Tutaj wakacje trwają cały rok!